Kurumsal

Hakkımızda


Pavilion Group İnşaat, Yapı malzemeleri , Enerji  ve lojistik sektörlerinde faaliyet göstermektedir. 25 yıla aşkın tecrübesiyle daima en kaliteli güvenilir uluslararası tanınmış ve güvenilir markaları en uygun fiyat anlayışıyla müşterilerine sunmaktır. 

Yeniliğe ve değişime açık her türlü tecrübe bilgi ve donanıma sahip beklentilere kalite ve istikrar ile karşılık veren uluslararası bir satış, 
dağıtım ve yükümlülüklerini yerine getiren müşterilerinin güvenini ve beklentilerini karşılayan iş disiplini, dürüstlük, birlikte kazanç, insana yatırım, teknolojiye yatırım, 
büyüme hırsıyla daima  yenilikçi ve güvenilir marka olmak şirketimizin vizyon  kültürünü oluşturan olmazsa olmaz ilkesel değerleridir.

 

MİSYON
Kaynakları etkin ve verimli bir şekilde kullanarak sürekli yeniliği ve gelişimi amaçlayan, ürettiği kaliteli ürünler ile yaşama ve yaşam alanlarına değer katan, çalışanlarına, topluma ve çevreye saygılı, sektörlerde en beğenilen ve tercih edilen global bir şirket olmaktır.

VİZYON
Türkiye ve hedef pazarlarda; inşa edilen ya da kullanımda olan her yapı ve projelerde ürünleri beğeniyle kullanılan bir marka yaratmaktır.


Nasıl yardımcı olabiliriz?

WhatsApp Satış Hattı